Banner 6
Banner 1
Banner 4
Banner 7
Banner 3
01/05

O nás

Ing. Patrik Jaroš

jednatel společnosti a projektant

Mobil: +420 605 371 724

E-mail: jaros@prajz.cz

Ve společnosti funguji jako otec firmy, na starosti mám celý ekonomický chod a administrativní záležitosti společnosti. Mou hlavní pracovní náplní je projekční činnost na různých projektech.

Z pohledu stavaře mě nejvíc baví hledat nejvhodnější konstrukční a technické řešení staveb počínaje od základů až po střechu. Rád „fušuju“ do architektonických návrhů kolegů…

Ing. Bc. Veronika Satke (roz. Neminářová)

projektant, 3D vizualizace, interiéry a exteriéry

Mobil: +420 721 353 831

E-mail: neminarova@prajz.cz

Jakožto zástupce ženského elementu mám na starosti kancelář, beze mě bychom v kanceláři měli jen umělé květiny a hromadu nepořádku.

Co se týče odborné práce, navrhuji architektonickou podobu budov a tvořím vizualizace interiéru a exteriérů. Samo sebou také rovněž projektuji.

Ing. Jiří Beneš

projektant a projektant TZB

Mobil: +420 731 060 677

E-mail: benes@prajz.cz

Jsem člen týmu, který bortí vzdušné zámky kolegů a stojí rovnýma nohama na zemi.

Stavařina mě zajímá v celém svém spektru. V kanceláři mám na starost tvorbu koncepce TZB při navrhování našich objektů, stejně jako kolegové se věnuji projekční činnosti.

Ing. Kateřina Havlíková

energetický specialista, projektant

Mobil: +420 721 295 655

E-mail: havlikova@prajz.cz

V kanceláři pracuji jako energetický specialista, mojí náplní jsou veškeré energetické posouzení pro všechny stavby a dotační tituly.

Ing. Bc. Radka Varmusová

projektant pozemních staveb, rozpočtář

E-mail: varmusova@prajz.cz

Mým revírem jsou výměry a ceny v rozpočtech RD a jiných staveb. Zároveň se podílím také na projekční práci.

Vít Ondračka

projektant pozemních staveb, architektonické návrhy

Mobil: +420 776 459 065

E-mail: ondracka@prajz.cz

Jsem nejnovějším a zároveň nejmladším členem týmu. Vháním do firmy vítr do plachet :)

„Fakturací a předáním
zakázky náš zájem
o klienta neopadá.“

Náš příběh započal v září roku 2005. Tehdy jsme se všichni sešli v jedné třídě na SPŠ Stavební v Opavě, kam jsme po úspěšných příjímacích zkouškách nastoupili, nic netušící, že budeme někdy společně tvořit tým v naší firmě. V průběhu celých čtyř let studia jsme si vzájemně porozuměli a zjistili, že se doplňujeme. Díky tomu, že jsme si rozuměli a trávili spolu volný čas došlo taky na myšlenku budoucnosti a to mít vlastní projekční firmu. Byli jsme si však vědomi, že bez dalšího vzdělání to nepůjde. Každého z nás zaujal jiný směr stavařiny, což nakonec zapříčinilo, že se naše cesty na období vysoké školy částečně rozdělili. Patrik s Jirkou tedy odešli studovat do Brna na Vysoké Učení Technické, fakultu stavební a Verča zahájila studium v Ostravě na Vysoké škole báňské - technické univerzitě, fakultě stavební. Během studia vysoké školy jsme byli nadále v kontaktu, pravidelně jsme se scházeli na významných „prajzkých“ vesnických akcích ☺. Po zdařilém absolvování studia vysoké školy a návratu do rodných vesnic se myšlenka zahájení vlastní projekční firmy po čase realizovala. Po velkých bojích při hledání názvu firmy přišel v červenci 2017 na svět Atelier PRAJZ creative.

Důvodem zahájení podnikání byla naše dlouhodobá vize pracovat jako projektanti samostatně a s plnou odpovědností za kvalitu práce firmy a osobním přístupem k řízení svého pracovního týmu.

„Našim osobním cílem je vytvoření obchodního vztahu s našimi klienty, založeného na důvěře, proklientském přístupu a následné vytvoření dlouhodobé spolupráce. Při jednání s klienty jim chceme poskytnout „plný komfort“ při zpracování projektu, což nebylo možné při zaměstnaneckém poměru.”

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít